Prekrasan maturantski ples na Kačićevom trgu
Autor: Anđela Divić, 10. 6. 2021.

Pet razrednih odjeljenja, ukupno 108 maturanata, zajedno sa svojim razrednicima (4. A -razrednik Mario Udovičić, 4.B- Anita Andrijašević, 4.L -Antonela Kusić, 4.E -Marija Jukić i 4.C- Boženka Pavlić) svečanim programom proslavili su ovu večer upriličivši uz pozdravne riječi i zahvale zamjenika ravnateljice Evelin Bulić Marija Udovičića te predstavnice razrednika Boženke Pavlić tradicionalno “spuštanje “, ove godine na drevnom Kačićevu trgu.

Svečani program koji je vodila naša prof. Dražana Filipović upotpunjen je i glazbenim točkama naše gošće Tanje Topić koja nam je otpjevala himnu „Lijepa naša domovino“ i studentsku međunarodnu himnu „Gaudeamus“, svirkom na harmonici naših učenika Antonele Radić i Leona Rujaka te vokalnom izvedbom pjesme „Forever young“ grupe Alphaville naše Dore Prgomet. Svoj pozdravni govor i zahvale održali su i naši maturanti Tereza Srzić i Luka Okmažić, dok su njihove kolege Dora Visković i Ivan Rudež tradicionalno predali ključeve vicematurantima Lani Staničić i Juri Topiću. Na samom kraju održan je tradicionalni ples s roditeljima i njima najdražim bliskim osobama.

Hvala svima koji su na bilo koji način doprinijeli realizaciji ovog prekrasnog događaja za našu školu.

Naši maturanti upravo završavaju svoje četverogodišnje školovanje, a mi im od srca želimo da sa stečenim znanjem i odgojnim vrijednostima hrabro i optimistično zaplešu u svojim budućim profesionalnim i privatnim životnim ulogama.