« Studeni 2020 »

27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

26.11.2020. 15:13
Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

Raspored online nastave od srijede 18. ožujka 2020.
Autor: Anđela Divić, 17. 3. 2020.

Dragi učenici i roditelji,  online nastava u našoj školi od srijede 18. ožujka 2020.  odvija se prema našem redovitom školskom rasporedu.

Molimo učenike da pristupaju sustavu u terminu kad se održava nastava za njihov razred.

Nastavnici koji su po rasporedu za taj dan, postavit će svoje materijale, poveznice ili zadatke u svoje virtualne učionice. Učenici su dužni prisustvovati radu u virtualnoj učionici po rasporedu za taj dan te odraditi zadano i u dogovoru s predmetnim učiteljima dati povratnu informaciju.

Ukoliko sustav bude preopterećen i ne budete mogli pristupiti sustavu u predviđeno vrijeme, to možete učiniti kasnije tijekom dana.

Nastavnici trebaju pratiti online aktivnosti učenika  i zapisivati izostanke ukoliko se učenik ne prijavi cijeli dan sustavu. U slučaju bilo kakvog neprimjerenog ponašanja ili neizvršavanja obaveza nastavnici će obavijestiti razrednike, pedagoginju ili psihologinju.

Molimo sve za strpljenje zbog eventualnih poteškoća pristupa internetu.

U prrivitku se nalazi naš raspored.

Tjelesna i zdravstvena kultura:

1. razredi -  ponedjljekom

2. razredi - utorkom

3. razredi - srijedom

4. razredi - četvrtkom

FAKULTATIVNA NASTAVA  će se održavati na sljedeći način:

DSD - sve grupe subotom

Ruski jezik - 1. grupa utorkom, 2., 3. i 4. grupa subotom

Talijanski jezik -  četvrtkom

Ravnatelj: Slavko Gudelj, prof.

oglas_razreda_novi.pdf (145.65 KB)