« Studeni 2020 »

27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

26.11.2020. 15:13
Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

Tjedan psihologije u Školi
Autor: Sanja Puharić, 24. 2. 2020.

TJEDAN PSIHOLOGIJE U SŠ FRA ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA

Jedan od važnih ciljeva ovog Tjedna jest razotkrivanje mita da samo osobe s ozbiljnim poremećajima mentalnog zdravlja posjećuju psihologe što je, na žalost, veoma često stereotipno gledanje na psihologiju i posao psihologa.

13. Tjedan psihologije u Hrvatskoj obilježili smo u Školi brojnim aktivnostima;

u atriju škole održan je sajam knjiga iz psihologije: Upoznajmo svijet psihologije kroz literaturu i akcija Mjerenje raspoloženja: Dobar dan, kako ste?

U kabinetu informatike učenici su mogli testirati svoju inteligenciju (online) a školska psihologinja je za učenike trećih razreda održala radionice na temu: Je li moguće da je to ljubav? – prevencija nasilja u maloljetničkim vezama. Nastavnica psihologije je učenicima drugih razreda održala radionicu Neverbalna komunikacija.

Predstavljanje psihologije na kreativan i učenicima pristupačan način pobudilo je veliki interes učenika.

Program su pripremile profesorice Sanja Puharić i Anđela Bešlić,  psihologinje uz podršku volonterki, naših bivših učenica, sada studentica psihologije, logopedije i socijalnog rada, Marte Glučina, Anamarije Šimić, Marte Grubišić, Mandalene Bašković, Antonije Vekić i Danijele Šimić.